Sinop Tanıtım Platformu


Etiketler - eposta şifre güvenliği

Haberler
Sosyal Mühendislik Nedir? 1

Merhaba değerli okuyucular... Son zamanlarda sosyal medya üzerinde hiç tanımadığınız şekilde ve tipte insanlar sizi ekliyorlar. Sanki bir şekilde birilerinden veya birşeylerlen bilgi topluyormuşçasına birşeyler soruyorlar değilmi?

Sosyal mühendisliğin bir bölümü, lisansı veya diploması yok! Aslında biz buna tam olarak "kandırma sanatı" diyebiliriz. Basit olarak açıklamak gerekirse elde etmek istediğimiz bir bilgiye çeşitli kandırma metodları hazırlayarak o bilgiye ulaşmaktır.
Etiketler

fatura virüsü cryptolocker virüsü sahte fatura virüsü Sinop Offroad Türkiye Offroad Şampiyonası Sinop hangi web tarayıcı daha hızlı sahte hediye çekleri sosyal mühendisler nasıl hedef seçer sinop lazer kesim sinoptan ne alınır sinop hediyelik eşyalar drawdizayn sinop cnc Paphlagonia nedir sinopa verilen isimler sinop adı nereden geliyor antik çağda sinop Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu Kimdir? Osman Pamukoğlu Kimdir? her yerde IP nedir bu ip php-fusion bootstrao php-fusion responsive php-fusion mobil php-fusion v7 Mobil uygulamalardaki tehlike facebook telefonuma erişiyormu ahmet muhip dıranas kimdir windows 7 ölüyormu php fusion firma rehberi modülü sosyal mühendislik fake mail sahte mail eposta şifre güvenliği bitmeyen takvim lazer takvim 100 yıllık takvim lazer kesim Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi doğrulama mesajlarındaki tehlike Prof. Salih Zeki Bey Kimdir? türk ordunaryuslar cevdet kerim incedayı kimdir SSD nedir bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz HDD mi SSD mi Sinop İli Genel Bakış sinop hakkında bilgiler Seydi Ali Reis Kimdir? Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 domain tescilleme domain satın alınmaz kiralanır alanadı satılmaz kiralanır domain kiralama hackerlerın yeni taktiği bu hackerlara dikkat verilerimi şifrelediler steganos safe sunucum hacklendi Ozan Öztürk Kimdir? Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 2 sinoplu bilim adamları dr. muhit tümerkan kimdir Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 eposta güvenliği
Haberler