Sinop Tanıtım Platformu


Etiketler - eposta şifre güvenliği

Haberler
Sosyal Mühendislik Nedir? 1

Merhaba değerli okuyucular... Son zamanlarda sosyal medya üzerinde hiç tanımadığınız şekilde ve tipte insanlar sizi ekliyorlar. Sanki bir şekilde birilerinden veya birşeylerlen bilgi topluyormuşçasına birşeyler soruyorlar değilmi?

Sosyal mühendisliğin bir bölümü, lisansı veya diploması yok! Aslında biz buna tam olarak "kandırma sanatı" diyebiliriz. Basit olarak açıklamak gerekirse elde etmek istediğimiz bir bilgiye çeşitli kandırma metodları hazırlayarak o bilgiye ulaşmaktır.
Etiketler

Osman Pamukoğlu Kimdir? Türkiye Offroad Şampiyonası Sinop Sinop Offroad Tayfun Akgüner Kidmir 100 yıllık takvim lazer kesim bitmeyen takvim Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi lazer takvim dr. muhit tümerkan kimdir sinoplu bilim adamları php fusion firma rehberi modülü Prof. Salih Zeki Bey Kimdir? Tarzan Kemal Kimdir? Sinop İli Genel Bakış sinop hakkında bilgiler Windows 8 Başlat Logosuna Tıklanmıyor? bozuk harddiskleri kurtarmak cryptolocker virüsü sahte fatura virüsü fatura virüsü Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 verilerimi şifrelediler hackerlerın yeni taktiği bu hackerlara dikkat steganos safe sunucum hacklendi sosyal mühendisler nasıl hedef seçer sahte hediye çekleri HDD mi SSD mi SSD nedir bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 2 facebook telefonuma erişiyormu Mobil uygulamalardaki tehlike domain satın alınmaz kiralanır domain tescilleme alanadı satılmaz kiralanır domain kiralama Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 kişiye özel fotoğraf çerçevesi cevdet kerim incedayı kimdir türk ordunaryuslar Paphlagonia nedir antik çağda sinop sinopa verilen isimler sinop adı nereden geliyor hangi web tarayıcı daha hızlı Teyyareci Nuri Bey Kimdir? sinoptan ne alınır sinop cnc drawdizayn sinop lazer kesim sinop hediyelik eşyalar eposta güvenliği Ozan Öztürk Kimdir? Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu Kimdir? sahte mail sosyal mühendislik eposta şifre güvenliği fake mail
Haberler