Sinop Tanıtım Platformu


Etiketler - sahte mail

Haberler
Sosyal Mühendislik Nedir? 1

Merhaba değerli okuyucular... Son zamanlarda sosyal medya üzerinde hiç tanımadığınız şekilde ve tipte insanlar sizi ekliyorlar. Sanki bir şekilde birilerinden veya birşeylerlen bilgi topluyormuşçasına birşeyler soruyorlar değilmi?

Sosyal mühendisliğin bir bölümü, lisansı veya diploması yok! Aslında biz buna tam olarak "kandırma sanatı" diyebiliriz. Basit olarak açıklamak gerekirse elde etmek istediğimiz bir bilgiye çeşitli kandırma metodları hazırlayarak o bilgiye ulaşmaktır.
Etiketler

doğrulama mesajlarındaki tehlike bozuk harddiskleri kurtarmak sosyal mühendisler nasıl hedef seçer sahte hediye çekleri php fusion firma rehberi modülü Osman Pamukoğlu Kimdir? fatura virüsü cryptolocker virüsü sahte fatura virüsü sahte mail fake mail eposta şifre güvenliği sosyal mühendislik Prof. Salih Zeki Bey Kimdir? Tayfun Akgüner Kidmir Sinop Offroad Türkiye Offroad Şampiyonası Sinop alanadı satılmaz kiralanır domain satın alınmaz kiralanır domain kiralama domain tescilleme lazer kesim bitmeyen takvim 100 yıllık takvim Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi lazer takvim Paphlagonia nedir antik çağda sinop sinop adı nereden geliyor sinopa verilen isimler Tarzan Kemal Kimdir? Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 Yusuf Kemal Tengirşek Kimdir? Sinop İli Genel Bakış sinop hakkında bilgiler php-fusion responsive php-fusion mobil php-fusion bootstrao php-fusion v7 hangi web tarayıcı daha hızlı Mobil uygulamalardaki tehlike facebook telefonuma erişiyormu cevdet kerim incedayı kimdir türk ordunaryuslar her yerde IP nedir bu ip ahmet muhip dıranas kimdir verilerimi şifrelediler hackerlerın yeni taktiği bu hackerlara dikkat sunucum hacklendi steganos safe sinoplu bilim adamları dr. muhit tümerkan kimdir Teyyareci Nuri Bey Kimdir? kişiye özel fotoğraf çerçevesi SSD nedir HDD mi SSD mi bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 2 sinop hediyelik eşyalar sinoptan ne alınır drawdizayn sinop cnc sinop lazer kesim
Haberler