Sinop Tanıtım Platformu

Sinop Demir Pansiyon Hizmetinizde

Sinop Demir Pansiyon Hizmetinizde

Demir Pansiyon, 4 katlı çift daireden oluşmakta olup, 4 daire pansiyon olarak kullanılmaktadır. Pansiyonumuz daire olarak kiralaya verilmekte ve en az 5 kişi konaklayabilmektedir. Dairelerimizde Mutfak, Geniş ve ferah oturma Odası, Banyo, Geniş ve Manzaları balkonlar bulunmaktadır. Oda ve daire fotoğraflarımızı odalarımız bağlantısından görebilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan işletmemiz siz değerli misafirlerimize kendi evinizin rahatlığını yaşatabilmek sizi memnun edebilmek için tüm gayreti ve güler yüzüyle çalışmaktadır. Demir Pansiyon işletme olarak otel konseptinde tasarlanmış, oda kira şekliden değil direk daire kiralama yöntemiyle çalışmakta olup, tatile gelen bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.Tüm dairelerimiz mutfak ve mutfak malzemeleri, buzdolabı, ocak, 7-24 saat sıcak su, banyo-wc, klima bulunmaktadır. Demir Pansiyonda kahvaltı ve yemek servisi hizmetimiz yoktur. Ancak mutfağımızda istediğiniz şekilde yemek pişirecek malzeme bulunmaktadır.

Ortak Özellikleri

  • Her odada WiFi
  • 7/24 Sıcak Su
  • Klima
  • Banyo ve Banyo Malzemeleri
  • Buzdolabı
  • LCD TV ve Uydu yayını

Lokasyon ve Mesafeler

SINOP TARIHI CEZAEVI

Sinop tarihi cezaevi pansiyonumuzdan ortalama 3km mesafededir. Dolmuş hattı üzerindedir. Kolay ulaşılabilir.

SINOP ARKEOLOJI MÜZESI

Sinop Arkeoloji Müzesi pansiyonumuzda ortalama 2,2km uzaklıkta olup, dolmuş hattı üzerindedir.

EN YAKIN SAHIL

Pansiyonumuza en yakın sahil 200m uzaklıkta olup yürüme mesafesindedir. Ayrıca diğer plajlara giden dolmuş hatları üzerindedir.

SINOP AŞIKLAR PARKI

Sinop Aşıklar Parkı pansiyonumuza 1,5km mesafede olup yine dolmuş hattı üzerindedir. Yeniş ve mavinin birleştiği bu cadde herkesin uğrak mekanıdır. Ayrıca el yapımı yöresel ürünlerede ulaşabiliyorsunuz

SGT - Temmuz 12 2017 Yazar Adı: Haberler · Yazdır Okunma : 4894Etiketler

Tayfun Akgüner Kidmir 100 yıllık takvim Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi lazer takvim lazer kesim bitmeyen takvim sahte fatura virüsü fatura virüsü cryptolocker virüsü Türkiye Offroad Şampiyonası Sinop Sinop Offroad HDD mi SSD mi SSD nedir bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz sinoptan ne alınır sinop lazer kesim drawdizayn sinop hediyelik eşyalar sinop cnc windows 7 ölüyormu verilerimi şifrelediler sunucum hacklendi hackerlerın yeni taktiği bu hackerlara dikkat steganos safe Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 2 hangi web tarayıcı daha hızlı sinop hakkında bilgiler Sinop İli Genel Bakış Seydi Ali Reis Kimdir? sosyal mühendislik fake mail sahte mail eposta şifre güvenliği Yusuf Kemal Tengirşek Kimdir? Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 alanadı satılmaz kiralanır domain kiralama domain tescilleme domain satın alınmaz kiralanır sahte hediye çekleri sosyal mühendisler nasıl hedef seçer doğrulama mesajlarındaki tehlike Ozan Öztürk Kimdir? sinop adı nereden geliyor antik çağda sinop sinopa verilen isimler Paphlagonia nedir bozuk harddiskleri kurtarmak Prof. Salih Zeki Bey Kimdir? Mobil uygulamalardaki tehlike facebook telefonuma erişiyormu php-fusion v7 php-fusion responsive php-fusion mobil php-fusion bootstrao php fusion firma rehberi modülü sinoplu bilim adamları dr. muhit tümerkan kimdir cevdet kerim incedayı kimdir türk ordunaryuslar kişiye özel fotoğraf çerçevesi her yerde IP nedir bu ip
Haberler