Sinop Tanıtım Platformu

Gebiç Apart - Sinop Erkek Öğrenci Yurdu

Gebiç Apart - Sinop Erkek Öğrenci Yurdu

Gebiç Apart, Sinop ilinde en yeni ve en lüks yapıda inşaa edilmiş, sadece erkek öğrenci ve pansiyonerlere hizmet veren bir firmadır.

Gebiç apart 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenmekte olup sabah kahvaltı ve akşam yemeği fiyata dahil şekilde verilmektedir. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur. 

Gebiç apart erkek öğrenci yurdu, 2, 4, 6'şar kişilik odalar hazırlamış olup öğrencilerin odada ihtiyaç duyacakları çalışma masası, mini mutfak, mini buzdolabı gibi gereçleri her odada mevcuttur. 

Ayrıca; tuvalet banyo gibi kısımlar ortak kullanım alanında değil her odanın kendi içerisindedir. Çamaşır yıkama hizmeti bile mevcut!..

Sinop Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler! Mutlaka arayın... 

İŞTE GEBİÇ APART'A ULAŞABİLECEĞİNİZ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Meydankapı Mahallesi, Ulu Sokak, No:15 Merkez/SİNOP.
Telefon
(+90) 368 250 57 44
(+90) 545 532 95 52
(+90) 532 251 13 50

 

SGT - Ağustos 31 2017 Yazar Adı: Haberler · Yazdır Okunma : 5100Etiketler

verilerimi şifrelediler hackerlerın yeni taktiği sunucum hacklendi steganos safe bu hackerlara dikkat domain tescilleme domain kiralama alanadı satılmaz kiralanır domain satın alınmaz kiralanır Windows 8 Başlat Logosuna Tıklanmıyor? eposta şifre güvenliği sosyal mühendislik sahte mail fake mail windows 7 ölüyormu Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu Kimdir? sinoplu bilim adamları dr. muhit tümerkan kimdir Mobil uygulamalardaki tehlike facebook telefonuma erişiyormu Teyyareci Nuri Bey Kimdir? Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 2 Seydi Ali Reis Kimdir? Sinop Offroad Türkiye Offroad Şampiyonası Sinop doğrulama mesajlarındaki tehlike php-fusion mobil php-fusion responsive php-fusion v7 php-fusion bootstrao bozuk harddiskleri kurtarmak sinop hakkında bilgiler Sinop İli Genel Bakış Tarzan Kemal Kimdir? cevdet kerim incedayı kimdir türk ordunaryuslar sinop adı nereden geliyor antik çağda sinop sinopa verilen isimler Paphlagonia nedir sinop hediyelik eşyalar drawdizayn sinoptan ne alınır sinop cnc sinop lazer kesim cryptolocker virüsü fatura virüsü sahte fatura virüsü Osman Pamukoğlu Kimdir? Prof. Salih Zeki Bey Kimdir? sosyal mühendisler nasıl hedef seçer sahte hediye çekleri Tayfun Akgüner Kidmir Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi lazer takvim bitmeyen takvim lazer kesim 100 yıllık takvim eposta güvenliği HDD mi SSD mi SSD nedir bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz kişiye özel fotoğraf çerçevesi Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1
Haberler