Sinop Tanıtım Platformu

Ahmet ÖZKAN Kimdir? (Şarkıcı)

Ahmet ÖZKAN Kimdir? (Şarkıcı)

Kendi Ağzından...

Merhabalar,

Ben, Sinop’un şirin ilçelerinden biri olan "BOYABAT" doğumluyum. Öğrenim hayatımı burada tamamladıktan sonra, müziğe olan büyük ilgim ve düşkünlüğüm beni İstanbul’a  kadar sürükledi.

 

Müzik hayatıma ilk olarak 1988 yılında M.S.Ü Devlet Konservatuarında, Öğretim Görevlisi olarak görev yapan Sn.Koçer TÜRKÖZ ve Sn.Tanju DALYAN hocalarımdan aldığım Piyano ve Şan Eğitimi ile başladım.

İlk sahne deneyimlerimi, 1989 yılında İstanbul’un çeşitli ilçelerinde bulunan düğün salonlarında çalışarak edindim. 1993 yılından sonra İstanbul’un seçkin Restaurant’larında Piyanist Şantör olarak, 1994 yılından itibaren ise Orduevlerinde ve çeşitli barlarda sahne alarak müzik hayatıma devam ettim.

 

1998-1999 yıllarına geldiğimde Ortaköy T.S.M. Cemiyetinde Şan ve Nazariyat Dersleri alarak müzik konusunda kendimi geliştirmeye devam ettim. 

 

2008 yılında ilk single parçam olan "GIT HAYDİ" isimli Video Klibim ile sizlerle buluştum. Göstermiş olduğunuz sevgi ve ilgi yeni bir albüm çalışması için beni cesaretlendirdi. Uzun bir çalışma sonucunda nihayet "ÖZÜR DİLERİM" isimli albümümle sizlerleyim. Umarım keyifle dinlersiniz.

SGT - Eylül 03 2016 · Yazar Adı: Sinop Ünlüleri · Yazdır Okunma : 3949

Oylama

Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.


Etiketler

php-fusion v7 php-fusion bootstrao php-fusion responsive php-fusion mobil Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 2 Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 Teyyareci Nuri Bey Kimdir? 100 yıllık takvim Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi lazer takvim bitmeyen takvim lazer kesim Sinop İli Genel Bakış sinop hakkında bilgiler sosyal mühendisler nasıl hedef seçer sahte hediye çekleri Windows 8 Başlat Logosuna Tıklanmıyor? Tarzan Kemal Kimdir? sinoplu bilim adamları dr. muhit tümerkan kimdir Osman Pamukoğlu Kimdir? Sinop Offroad Türkiye Offroad Şampiyonası Sinop sinoptan ne alınır drawdizayn sinop hediyelik eşyalar sinop lazer kesim sinop cnc Paphlagonia nedir antik çağda sinop sinopa verilen isimler sinop adı nereden geliyor domain satın alınmaz kiralanır domain tescilleme domain kiralama alanadı satılmaz kiralanır facebook telefonuma erişiyormu Mobil uygulamalardaki tehlike windows 7 ölüyormu ahmet muhip dıranas kimdir Seydi Ali Reis Kimdir? eposta şifre güvenliği fake mail sahte mail sosyal mühendislik bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz HDD mi SSD mi SSD nedir Yusuf Kemal Tengirşek Kimdir? steganos safe hackerlerın yeni taktiği verilerimi şifrelediler bu hackerlara dikkat sunucum hacklendi bozuk harddiskleri kurtarmak Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 türk ordunaryuslar cevdet kerim incedayı kimdir kişiye özel fotoğraf çerçevesi her yerde IP nedir bu ip php fusion firma rehberi modülü eposta güvenliği
Haberler